Epické zakončení Nolanovy ságy o Batmanovi má druhý trailerChristopher Nolan rozhodně netroškaří a mistrně buduje napětí a očekávání, které je spojené se závěrem jeho trilogie o Batmanovi. Přestože jde film do kin až v létě 2012, na světě je už druhý trailer, který byl zveřejněn během dnešního dne.
Natáčení snímku The Dark Knight Rises (Temný rytíř povstal) provázely všemožné úniky fotek a dokonce i videí z natáčení. Všechny tyto „náhody“ byly náplní kampaně, která vyživovala fanoušky. Christopher Nolan má jeden nezpochybnitelný talent. Jako jeden z mála současných režisérů  dokáže točit blockbustery, které mají nesporné kvality technické, narativní i estetické.

Samotný trailer přináší řadu zcela nových záběrů, přičemž velký důraz je kladen na hlavního záporáka Banea. Vůdce teroristické skupiny, která se snaží rozvrátit Gotham mnohem hrůznějším způsobem, než o jaký se pokoušel Joker v předchozím díle.
Nový trailer ale není jediná novinka. Před pár dny se ve vybraných amerických kinech promítal prolog k chystanému snímku. Jeho značně nekvalitní verze kolují ve vodách internetu.

Temný rytíř povstal /
The Dark Knight Rises

Česká premiéra: 26. července 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: J. Nolan, Ch. Nolan
Hrají: Christian Bale, Tom Hardy, Marion Cotillard,
Anne Hathaway, Gary Oldman, Juno Temple,
Joseph Gordon-Levitt

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka