Soutěžní anketa o deset lístků na premiéru filmu Plán útěkuUPDATE: Soutěž již byla ukončena, všichni výherci informování e-mailem. Všem, kteří se zúčastnili ještě jednou děkuji, výhercům gratuluji a přeji příjemný filmový zážitek.
Pro ty, kteří se nestihli zapojit, je tu stále možnost hlasovat přímo u zdroje na FB stránce Bontonfilmuhttps://www.facebook.com/novinky.film/app_239777909511554, kde anketa stále probíhá a také je zde pořád možnost vyhrát zajímavé ceny.

________________

 

Ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm právě probíhá „všeinternetové“ hlasování, které se snaží rozřešit dlouho a často kladenou otázku: kdo je největší akční hrdina?

Přirozeně se to týká Arnolda Schwarzeneggera a Sylvestera Stalloneho, kteří jsou pokládáni za jakési modly v akčním žánru, ale dosud neměli pořádnou příležitost si zahrát společně v jednom filmu (kromě krátkého setkání v Expendables).

Snímek Plán útěku, který vstupuje do českých kin 17. října  náhle všechno mění. Arnold a Sylvester tu hrají ústřední dvojici a srdce každého fanouška by v takové chvíli mělo zaplesat. Ale pozor na ukvapené soudy. Pokud si chcete sami ověřit, jak se tato spolupráce pod režijním vedením Mikaela Håfströma vydařila (či naopak zmařila), máte možnost vyhrát lístek na premiéru , která proběhne 16. října od 19:00 v Cinema City Flora.

Stačí vyplnit níže uvedený formulář a mít štěstí. Celkem soutěžíme o deset lístků.

Navnadit na film vás může Lukášova recenze, která jasně shrnuje přednosti a také slabiny snímku.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka