Předčasný vánoční dárek od Petera Jacksona v podobě první upoutávky na HobitaNa první část Hobita si počkáme ještě zhruba rok, Peter Jackson ale již teď naděluje nedočkavým fanouškům první trailer, ve kterém se můžete na chvíli přenést opět do Středozemě a kouzelné krajiny, kterou ve svých knihách popsal J. R. R. Tolkien. Peter Jackson svou filmovou trilogií překročil několik hranic a rozhodně nekončí. Podle produkčních videoblogů, které se pravidelně objevují na internetu, Hobit pokoří další limity a z filmů udělá nezapomenutelný zážitek. 
V prvním traileru je záběrů opravdu dost a je to plnohodnotná upoutávka, která je plná nostalgie a natěšení na další dobrodružství.
I když je dosud natočeného materiálu dost, aby se z něj dal sestříhat uspokojivý trailer, na cestou do kina bude nutné si ještě hodně počkat. První část  s názvem The Hobbit: An Unexpected Journey do kin vstoupí 13. prosince 2012.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka