Harry Potter a Relikvie smrti – TrailerDneska v brzkých ranních hodinách byl na internetu zveřejněn nový trailer na finální zakončení nejúspěšnější ságy filmové historie –  Harry Potter. Trailer je na první část filmu, kterou v kinech uvidíme 19. listopadu, tedy za necelé dva měsíce.

Jelikož patřím k „pottermilcům“ tak se samozřejmě těším, a podle nové ukázky to vypadá, že je na co se těšit. Snad rozdělení do dvou filmů nebude chyba a jen tah pro větší výdělek.

Doufám, že se tam toho objeví hodně jen s minimem úprav nebo škrtů. V předchozích filmech tomu tak rozhodně nebylo. Vždy jsem odcházela z kina dost zklamaná a naštvaná, že jsem nezůstala jen u knihy.
Po těchto zkušenostech jsem trochu skeptická,  že to nebude úplně košer. Ale podle ukázky to vypadá fantasticky. Nějaké změny oproti předloze jsou patrné i z ukázky, ale snad jich nebude příliš.

S každým filmem se píšou ty samé hlášky. Že tentokrát je to temnější a tragičtější, a že malé děti by na to chodit neměly. Doufám, že v tomhle případě to tak opravdu bude. Protože poslední kniha je plná krve. Snad se neštítili to převést i na plátno.

Hodně se mi líbí i hudba, která je zase o něco působivější. Na rozdíl od rozjuchaného pátého dílu (navzdory knize mi film přišel rozjuchaný).

Trailer Harry Potter a Relikvie smrti:

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka