The Dark Knight Rises: po teaseru přichází nové fotkyChristopher Nolan dokončuje svou „batmanskou“ trilogii. V roce 2005 to byl Batman začíná, o tři roky později vrazil do kin Temný rytíř a teď netrpělivě vyhlížíme datum 20. července, protože právě v tento den by měl být představen The Dark Knight Rises
Snímek se začal natáčet v květnu letošního roku a základní obsazení je stejné jako v případě předchozích snímků. V hlavní roli Batmana/ Bruce Waynea se opět objeví Christian Bale, v roli věrného komorníka Alfreda nemůže chybět Michale Cane, zůstává také Gary Oldman (který se v prvním teaseru objevil na nemocničním lůžku) a Morgan Freeman jako Lucius Fox, který v podstatě řídí Brucovu firmu. 

Zvědaví fanoušky mají první fotku Catwoman

Před necelým měsíce byl hlad nedočkavých fanoušků částečně ukojen prvním teaserem, který toho sice mnoho neukazuje, ale zato má pořádně temnou a zajímavě vyhlížející atmosféru a slibuje, že The Dark Knight Rises bude nejlepší díl této série.
Na plnohodnotný trailer si budeme muset počkat ještě nějakou dobu, to je jisté. Zatím se ani oficiální stránky filmu neplní novými informacemi, ale máme již k dispozici první obrázky z filmu.

Tím nejzásadnějším je samozřejmě fotka hlavního zlosyna Banea v podání Toma Hardyho. Ten bude mít těžký úkol. Temný rytíř měl totiž jednoho z nejlepších záporáků Jokera, kterého výborně zahrál Heath Ledger.
Ale neméně zajímavá je také vizáž Catwoman. Roli Seliny Kyle alias Catwoman ztvární Anne Hathaway. Právě první fotka Catwoman vyvolala mezi fanoušky nadšení a rozproudila ještě více jejich očekávání.

[nggallery id=80]

Do 20. července 2012 se zatím zdá být ještě dlouhá doba. Ale rok 2012 je vůbec napěchovaný zajímavě vypadajícími snímky. Už jen Hobit Petera Jacksona, nebo Avengers, na které právě teď žhaví fanoušky Kapitán Amerika: První Avenger. Kapitán Amerika není špatný, ve svém žánru rozhodně ne, ale působí tak trochu jako „návnada“ právě na Avengers, ve kterých se objeví celá skupina superhrdinů. Na konci Kapitána Ameriky je celkem jasný důkaz toho, že se bude na co těšit. Alespoň kvůli Samuelu J. Jacksonovi.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka