Hobit: Videoreport z natáčení #3Necelých čtrnáct dní uplynulo od doby, kdy Peter Jackson pro nedočkavé fanoušky „přilípl“ na internet druhé produkční video, a dnes se objevilo další. Peter Jackson k videu připojil omluvu a vysvětlení, proč se na letošním Comic Conu ještě neobjeví žádná prezentace spojená s Hobitem. Jednoduše je na to příliš brzy. Štáb za sebou ještě nemá ani polovinu natáčení, stále zbývá spousta práce.
První film s názvem The Hobbit: An unexpected journey uvidíme v prosinci 2012. Druhý film, který sdílí název se svou knižní předlohou, tedy The Hobbit: There and back again bude uveden v prosinci 2013.  

[nggallery id=57]

V novém videu se hlavně dozvíme, co bylo pro účastníky natáčení (nejen pro herce samotné) doposud nejzajímavějším zážitkem. Tak jako v předchozím videu má hlavní slovo (po režiséru Peteru Jacksonovi) Andy Serkis, který nejen hraje Gluma, ale také se stal režisérem druhého štábu. Naskytne se nám docela pěkný pohled na natáčení Glumovy scény v jeskyni. V této scéně je s Glumem mladý Bilbo, kterého si v obou „hobitích“ filmech zahraje Martin Freeman.

Další věc, kterou nové video z natáčení přinese, je ukázka intenzivního tréninku, kterým museli projít představitelé trpaslíků.
Oproti předchozímu videu se podíváme blíž na samotné natáčení. Kromě scény s Glumem uvidíme ještě Elronda (Hugo Weaving), Gandalfa (Ian McKellen) a Galadriel (Cate Blanchett).

Videoreport z natáčení Hobita #3


Foto: thehobbitblog.com

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho dále a přihlaste se k odběru novinek emailem, sledujte Filmaniak.cz na Facebooku a Twitteru

About Iveta Hajlichová

Bio: *1991, Praha - studentka Katedry filmových studií na FF UK - filmový nadšenec/vášnivá čtenářka